תמונת אווירה - אתר אפרידר

אודות אפרידר

  1. ראשי
  2. אודות אפרידר

חברת אפרידר מקבוצת אלעזרא, פועלת באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות בייזום, בתכנון, בפיתוח, בהקמה, בביצוע וכן בשיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר. המוניטין שצברה אפרידר נשען על עשרות שנות פעילות מוצלחות, ומסירה של אלפי יח"ד ושטחי משרדים ומסחר. אפרידר מתכננת ומבצעת פרויקטים תוך חשיבה על ערך הלקוח ואיכות המגורים בעתיד. החברה נהנת מאיתנות פיננסית ומשיתוף פעולה הדוק וקונסטרוקטיבי עם המערכת הבנקאית בישראל, כמו גם עם מקורות הון נוספים, וכל אלו מאפשרים לגייס את ההון הנדרש כדי להתפתח ולהוביל את ההתפתחות העירונית בישראל.

היסטוריה:

חברת אפרידר נוסדה בשנת 1951, על ידי קבוצת עולים ציוניים מדרום אפריקה, במטרה לבנות ולפתח את העיר אשקלון. מספר שנים מאוחר יותר, עברה החברה לבעלות המדינה, והפכה לחברה ממשלתית שעסקה בעיקר בפיתוח העיר אשקלון. ובתוך כך, אפרידר רכשה עתודות מקרקעין בעיר בשנות ה-50 וה-70 של המאה ה-20 והקימה את שכונות אפרידר וברנע, אותן היא גם פיתחה במהלך השנים. בשנת 2001 הופרטה החברה ונרכשה על ידי קבוצת אלעזרא, תוך שהיא ממשיכה בפעילותה, מתרחבת, בונה ומשווקת אלפי יח"ד למגורים, משרדים ושטחי מסחר ברחבי הארץ.

כיום חברת אפרידר מתמקדת בפעילות נדל"ן למגורים בפריסה ארצית, ופועלת לאיתור פרויקטים למגורים באזורים עירוניים מתחדשים בעלי פוטנציאל צמיחה ותשתית עירונית קיימת. למעשה, אפרידר נמנית על החברות הראשונות שביצעו פרויקטי התחדשות עירונית ושמה לעצמה למטרה להוביל את הענף בתחום זה גם בשנים הבאות. כמו כן, החברה בונה מרכזים מסחריים ומתחמי משרדים. בימים אלה אף נכנסת החברה לתחום הדיור המוגן ומקימה פרויקט על שפת הים באשקלון – "אחוזת אפרידר דיור מוגן".

קשרי קהילה
ותרומה לקהילה

קבוצת אלעזרא מחזקת את קשריה לקהילה ומתן סיוע באמצעות קרן אלעזרא לזולת. הקרן מעניקה מלגות למיעוטי יכולת ומעודדת השתלבותם במסגרות האקדמיות באמצעות קרנות לפעילות חברתית ומלגות למוסדות אקדמאים. הקרן תורמת לקהילה בנושא רווחה, חינוך ותרבות וכן תורמת רבות לפיתוח בית החולים ברזילי באשקלון.

חברות הקבוצה

אלבר – מתרכזת במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים, מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב. אלבר היא מהחברות המובילות בתחומה. אפרידר מחזיקה ב-100% ממניות אלבר.

הכשרה ביטוח – הכשרה חברה לביטוח בע"מ היא אחת החברות הוותיקות בתחום הביטוח בישראל, ופועלת בתחום משנת 1972. החברה פועלת במסגרת שני תחומי פעילות עיקריים: תחום הביטוח הכללי (אלמנטרי) ותחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח. בשנת 2006 נרכשה החברה על ידי קבוצת אלעזרא, ובעקבות שינוי הבעלות, עברה החברה שלב של היערכות פנימית מחודשת: גובשו חזון ואסטרטגיה עסקית, הוכנסו מדדים מתקדמים של בקרה והבטחת איכות, הפריסה הגיאוגרפית הורחבה, התמהיל העיסקי המגוון, ועוד. כיום, הכשרה מספקת קשת רחבה ומגוונת של פתרונות ביטוח.

אודות אפרידר

יש לכם שאלות?

מלוא את הטופס ונציגינו ידאג
ליצור איתך קשר בהקדם:

    מאשר/ת רישום למאגר לקוחות